EAZY LIVIN STORE

EAZY LIVIN STORE

Něco o nás

Eazy Livin Store vznikl v lednu roku 2018, kdy jsem se rozhodla připravovat pro Vás zdravé dobroty v lahvi. Díky Vám se každým dnem vyvíjíme, dáváte nám příležitost růstu a možnost vymýšlet pro Vás stále nové produkty.

Náš hlavní sortiment jsou sirupy „TVOJE LIMONÁDA“, které pro Vás připravujeme každý den s poctivostí a láskou. Sirupy jsou 100% natural a handmade produkt. Připravujeme je z nejkvalitnějšího ovoce ze zahrádky nebo odebíráme od prověřených dodavatelů. Dbáme na bio kvalitu. Nepoužíváme chemii, nepoužíváme koncentráty. Používáme eko obaly, šetříme naši planetu.

Sirupy jsou vhodné pro každého člena rodiny. Ze sirupů lze připravit domácí limonádu či horký ovocný nápoj. Můžete je přidat i do jogurtu či mléka.

V nabídce nyní máme 13 stálých příchutí sirupů a dále limitované edice, dle sezónních surovin. Nabídku jsme rozšířili o pečené čaje, sypané čaje, povidla a marmelády.

Je pro nás důležitý osobní přístup k Vám, našim zákazníkům.

 

S čím soutěžíme?

Sirup Tvoje Limonáda příchuť Jahoda & Rebarbora

Sirup Tvoje Limonáda příchuť Zázvor & Citrón

Sirup Tvoje Limonáda příchuť Šípek & pomeranč

Handmade sirupy, které vyrábíme s poctivostí a láskou. Sirupy jsou určeny na přípravu domácích limonád, nebo horkých ovocných nápojů, je možné si s nimi dochutit třeba i bílý jogurt. Sirupy jsou veganského složení, neobsahují chemii ani barviva. Sirupy nejsou připravované z koncetrátu ale z celého ovoce. Na přípravu sirupů se snažíme vždy sehnat to nejkvalitnější ovoce a pokud je to možné aby bylo od českých pěstitelů. Složení: ovoce, voda, cukr, citronová šťáva, citronová kyselina, pektin z citrusových plodů.

 

 

Pro tyto výrobky můžete hlasovat v sekci: Alkoholické a nealkoholické nápoje