Nožička s.r.o.

Nožička s.r.o.

O nás

Naše rodinné pekařství/cukrářství Stanislava a Martiny Nožičkových vzniklo v roce 2012. Zakládáme si na pečlivé ruční výrobě a výběru těch nejkvalitnějších surovin, zejména od prověřených regionálních dodavatelů. Moderní receptury našich výrobků se snažíme doplňovat nejen o rodinné recepty, ale i o ty, které získáváme z historických knih a kuchařek. Jsme totiž velkými obdivovateli období první republiky. A právě prvorepublikové období nás přivedlo k myšlence, rozšířit naší cukrářskou výrobu o čerstvě praženou kávu. Nechtěli jsme se ale pustit do samotného pražení na vlastní pěst a proto jsme se v jedné středočeské pražírně kávy domluvili, že nám umožní nedegustovat si vlastní směs kávy, kterou pro nás budou výhradně pražit. Tak vznikla naše vlastní značka exklusivní kávy – Královéhradecká káva od Nožičků.
Královéhradecká káva od Nožičků:
U vzniku originální Královéhradecké kávy byl náš sen o pražení vlastní značky kávy. Pražení kávy má totiž v naší zemi silnou tradici již od nepaměti, kdy se káva pražila nejen v obchůdcích či koloniálech, ale i v domácích podmínkách. Naší představou bylo na toto navázat a nabídnout vám čerstvě praženou kávu stejně tak, jak tomu bylo za první republiky. Náš sen nám pomáhá naplnit česká pražírna s dlouholetou tradicí, kde nám Královéhradeckou kávu pečlivě praží přesně podle našich požadavků.    
Královéhradecká káva je směsí vybraných druhů 100% arabic s velmi jemnou a vyváženou chutí. Díky pečlivému výběru druhů kávy a tradičnímu poctivému českému pražení je naše káva jedinečná. Jsme velmi rádi, že vám každý den můžeme nabídnout čerstvou kávu a vy si tak můžete vychutnat její nezapomenutelnou chuť a bohaté aroma.

Sledovat nás můžete na našem FB a Instagramu: kavarnanokafe

S čím soutěžíme 

Medáček    

Medový dortík

Arašky    

Bezlepkové sušenky se 100% arašídovým máslem a čirokovou moukou