Kvíčerovská pekárna

Kvíčerovská pekárna

O nás

Naše firma Vám vyrábí široký sortiment chleba, běžného a jemného pečiva, zákusků, dortů na objednávku dle přání zákazníka v různých provedeních, od malých až po dorty 3D kategorie.

Pevně věříme, že na stránkách Kvíčerovské pekárny najdete veškeré informace, které by vás mohly zajímat. Přečtěte si například výtah z nejdůležitějších historických dat od počátků pekařství v Polici nad Metují (1833) až po současnost. Pokud vás zajímá pouze naše nabídka, přinášíme vám detailně strukturované stránky, obsahující výpis jednotlivých druhů výrobků včetně fotogalerií. Celá nabídka je rozdělena do 2 základních skupin, na pekařské výrobky a na cukrářské výrobky.

Soutěžní výrobky

Polický chléb

Polický chléb je pšeničnožitný chléb ve tvaru veky nebo kulatý, vyrobený tradičním způsobem z III.stupňového vedení kvasu. Vyznačuje charakteristickou, navinulou chutí po použitém, dobře vyvedeném kvasu a typickou chlebovou vůní. Tvarování se provádí ručně. Peče se v klasické parní peci. Jeho kůrka je výrazně pomoučená. Povrch chleba je zlatohnědé barvy s křupavou kůrkou.

Pro tento výrobek můžete hlasovat v kategorii Pekárenské a cukrářské výrobky